top of page

02

V CREAMY marketingu (i vám) rozumíme. 

Dobře rozjet novou firmu nebo úspěšně proměnit již zajetou značku není jednoduché. Obvykle to bývá dlouhodobý proces, který navíc bolí. Udělat takový krok vyžaduje spoustu odvahy a nemálo (nejen finančních) prostředků.

Navíc skvělá strategie a spousta dobrých nápadů k dosažení vynikajících výsledků nestačí. Do elixíru úspěchu potřebujeme i další ingredient, bez kterého to prostě nejde. A tím je správná exekuce. Na dobré realizaci záleží. S realizací vše stojí a padá. Proto není na škodu mít po boku zkušeného partnera, který ví, jak na to. A pokryje vše od strategie po realizaci a implementaci. Partnera, který pracuje komplexně a pomůže vám uchopit váš byznys v širším kontextu. 

 
Změnit logo, udělat nový web a nebo spustit reklamní kampaň totiž nestačí. Pouhé marketingové aktivace nic nevyřeší. Taktická PPC kampaň nebo soutěž na sociálních sítích vám dlouhodobé výsledky nepřinese a vaší značku radikálně neposune. Dům stavíme od základů.

Jestli to myslíte s vaší firmou vážně a vnímáte to podobně, můžeme si o tom popovídat. Vždy jsme otevření novým nápadům a nebo pomoci skvělým projektům spatřit světlo světa.

Kontaktujte nás.

Path 325.png

Naše hodnoty

Fungujeme podle morálních zásad, za kterými si stojíme.

Path 325.png

ZÁSADOVOST

Morální integrita a charakter nejsou pro nás prázdnými pojmy. Rádi spolupracujeme s lidmi s podobným nastavením mysli a společnými hodnotami. Může to znamenat ztrátu obchodní příležitosti? Nevadí. V tomto ohledu neděláme kompromisy.

Path 325.png

ZVÍDAVOST

Jsme kreativní, přirozeně zvídaví, tvořiví, rádi na sobě pracujeme, učíme se nové věci a stále se posouváme. Máme blízko k inovacím a jdeme s dobou. 

Path 325.png

ODVAHA

Chceme-li dokázat velké věci a prozkoumat nové horizonty, musíme mít odvahu vzdálit se z bepečného přístavu. Věříme, že odvaha v byznysu je naprosto esenciální.

Path 325.png

VÁŠEŇ

Jsme srdcaři zapálení pro věc. Když něco děláme, děláme to naplno, s láskou a protože nás to baví. Máme radost, když jste z naší práce nadšení a plní pozitivních emocí. Pocit štěstí, spokojenosti a uspokojení jsou naším motorem.

Path 325.png

ODBORNOST

Jsme profesionálové každým coulem. A našich schopností, znalostí a dlouholetých zkušeností využíváme naplno. Jsme týmoví hráči a můžete se na nás spolehnout.

Path 325.png

Srdcovky #poweredbyCREAMY

YW-SOCIAL_NETWORK_white.gif
scarabeussymbol neg.png
peopletoretail_logo_blackandwhite-04.png
logo_enrian-04.png
peopletoretail_logo_blackandwhite_Kreslicí plátno 1.png
IMG_3414.jpg
bottom of page