top of page
  • Adam Steger

YourWave: pomohli jsme na Gardě vytvořit nekonečnou vlnu! Naskočte na ní spolu s námi

Jana a Petr si založením wakesurfové a foil akademie na Lago di Garda splnili sen. Zatímco Petr je nadšenec do foilingu a procestoval svět, Jana nabírala zkušenosti v marketingu mezinárodních značek a několik let pořádala velké akce pro mezinárodní firmy. Oba prošli velkou životní změnou a stáli na křižovatce. Rozhodovali se co a jak dál. A věci se začaly dít.

Wakesurfing boat Nautique G23 Paragon during wakesurfing lesson on Lago di Garda
Jana s Petrem jsou schopni naučit wakesurfovat každého do pár minut

Naskytla se jim příležitost provozovat v Itálii loď Nautique G23 Paragon, která poskytuje nejvyšší komfort a dělá největší wakesurfovou vlnu na světě. A protože náhody neexistují a cesty osudu jsou nevyzpytatelné, rozhodli se do toho jít. Chtěli se prací bavit a dělat to, co oba milují - trávit čas u vody, učit lidi surfovat a starat se perfektně o všechny, kteří si k nim do Itálie přijedou užít aktivní dovolenou.


V březnu 2021 na oba v jednom italském přístavu čekala zbrusu nová loď. První zájemce o lekce wakesurfingu měli přivítat za necelé dva měsíce. Moc času nám na vytvoření kompletní značky a její identity nezbývalo.


V tehdy ještě koronavirem zmítané Evropě bylo pro všechny plánování projektu velká výzva.


Před prvním spuštením lodi na vodu Jana s Petrem oslovili zkušenou tříčlennou posádku CREAMY. Společně jsme dali dohromady partu lidí, kteří měli za cíl dát za tři týdny tomuto projektu i jejich nové značce originální tvář. Vyplouváme!Brand new wakesurfing boat Nautique G23 Paragon on a trailer
Petr u nové lodi

Naše úkoly?

Krok 1: Vymyslet jméno, kterému bude zkrátka rozumět každý na světě. Vyjadřuje unikátní služby na míru pro každého, kdo se rozhodne surfovat na vlně u Jany a Petra. Proto YourWave!


Krok 2: Vizuální identita. Zvolili jsme jednoduché, ale přitom hravé logo, které znázorňuje vlnu, písmena YW a vypadá dobře v prostředí surfů, pláží a lodí. Podobně jsme přistupovali i k vizuálům a dalším elementům značky. Z loga YourWave jde na první pohled poznat emoce, zábava a nadšení. A přesně o tom wakesurfing i eFoil je! A díky, Sláva Svoboda, za fajn spolupráci při tvorbě grafiky.
Krok 3: Web a katalog. Pro YourWave jsme za dva týdny vytvořili první ucelenou prezentaci, která srozumitelně představila služby budoucím klientům. YourWave kromě sportovních nadšenců cílí i na firmy, kterým v letních měsících nabízí teambuildingové akce na míru v atraktivním prostředí Lago di Garda . Webové stránky umožňují rezervovat si termín, prohlédnout videa a spojit se s Janou a Petrem.


Jak se YourWave rok a půl po založení daří? Desítky spokojených klientů hovoří za vše! Akademie běží celoročně, od května do konce října na Lago di Garda, v zimních měsících se Jana s Petrem přesouvají na Phuket, kde učí eFoil a také už si vybudovali skvělou pověst. Co je ale nejdůležitější? Většina klientů se za největší wakesurfovou vlnou opakovaně vrací.

Zkusíte to i vy?


Mrkněte na:

Instagram - letní sezóna

Instagram - zimní sezóna

Nabídku zážitků najdete na webu
46 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page