top of page
  • Obrázek autoraJana Barbati Chadova

Proč příběhy?

Jednoduše proto, že příběhy jsou mocným a poutavým způsobem, jak se spojit s lidmi. Jsou vlídnější a nenuceným způsobem nás dokáží inspirovat tak, jak to jiné formy komunikace prostě tak snadno nedokážou.

Všichni máme rádi krásné příběhy s dobrým koncem, protože jsou poutavé, inspirativní a účinné při komunikaci myšlenek a poselství.

Všichni jsme vyrůstali s pohádkami. Příběhy tak mají v našem podvědomí ukotvené jednoznačné charakteristiky, strukturu a rysy.


Hlavní hrdina má problém - potřebuje najít řešení - nachází průvodce, který ho na komplikované cestě doprovází - buduje vztah se společníky, vůči kterým se musí nějak vymezovat. Cestou necestou se pak dostane do zdárného konce. A ať už najde poklad anebo lásku do skonání světa, baví nás to. Protože to má děj a dynamiku. Je to srozumitelné, laskavé a přívětivé.

Příběhy jsou právě proto skvělým způsobem, jak sdělit důležité informace nebo poselství. Protože jsou často zajímavější a snadněji zapamatovatelné, než suchá fakta, prezentace a statistiky. Díky příběhům můžeme snáze komunikovat složité myšlenky nebo pojmy. Nebo vysvětlit komplexní problémy.


Proto v CREAMY milujeme příběhy a jejich prostřednictvím k vám chceme komunikovat.

I ve firemní komunikaci jsou příběhy užitečným nástrojem. Umožní vám vytvořit zajímavější a zapamatovatelnější zážitek - a prožitek - pro vaše publikum. A tak budovat pevnější vztahy a přinést více úspěchů vašemu podnikání.

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Angie

bottom of page