top of page
  • Obrázek autoraJana Barbati Chadova

Proč CREAMY?

Lidé se mě ptají, proč jsem CREAMY pojmenovala právě tak. Co mě k tomu vedlo?


Tvořivost jako základ mého bytí.

Kreativita mě vystihuje. K tomu, abych byla v životě šťastná, potřebuji tvořit. A mít pocit, že mi pod rukama vzniká něco krásného a smysluplného. Top manažerská pozice, kde už kreativita není v popisu práce, není nic pro mě. Nechci se jen výhradně věnovat řízení druhých a korporátní politice. Prožila jsem si to na vlastní kůži, byla to skvělá zkušenost a jsem za ní vděčná. I díky tomu vím, že potřebuji žít v rovnováze. A to v mém případě bez kreativity nejde :-)Impuls k nalezení podstaty sebe sama.


Jazyková hříčka, která v přeneseném smyslu symbolizuje znovuzrození a nalezení sebe sama. Etymologicky vychází z italského "(ri)creami" - ve spojení s anglickým "create myself"... Být stále sama sebou, věrná svým zásadám, a ideálům, je pro mě něco, co se nedá ničím vynahradit. V životě se může stát cokoliv. A i když je to hodně zlé, je potřeba v sobě najít sílu jít dál. Je důležité povstat z popela, přehodnotit životní priority a cestu, na kterou se vydáte. Transformace je proces, který trvá. A bolí. Ale když si tím projdete, zocelí vás to. A vy se posunete smysluplně dál.


Textura, konzistence, zapojení smyslového vnímání.

Být citlivý, empatický a emocionálně založený člověk není nevýhoda. Právě naopak. I díky tomu si lépe uvědomujete textury, barvy, vůně, chutě... snáze si třeba vybavíte vzpomínky z dětství. Jako dotek dědečkovy ruky v dlani. A nebo procházku s babičkou po rozkvetlé louce a slunce, co vám přitom hřeje do tváře. Všechny pocity, co to ve vás vyvolává, vyjdou na povrch. A vy o ně pečujete, vyživujete a chráníte si je jako oko v hlavě.


Zapojení smyslového vnímání zrovna tak usnadňuje práci. A budování vztahů, třeba právě s vašimi klienty.


Vezměte si například váš oblíbený krém na ruce. Ruce máte hlaďoučké, jemné, bez šupinek a prasklin. Jsou vyživené a navíc tak překrásně voní. Milujete ten pocit, a proto si ten krém kupujete pořád znovu a znovu...

Proto CREAMY.

48 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Angie

PF2023

bottom of page