top of page
  • Obrázek autoraJana Barbati Chadova

Pěstujeme si brouka v hlavě. Jmenuje se Scarabeus.me

Aktualizováno: 6. 1.

Máte také brouka v hlavě? Rádi přicházíte věcem na kloub? Přemýšlíte o světě a snažíte se někam posouvat? Zajímá vás osobní a profesní růst? Hledáte inspiraci a chcete se potkat se zajímavými lidmi?

CREAMY spolupráce se Scarabeus_me Katka  Túčková a Iva Pavková

Před časem jsme se potkaly s Katkou Túčkovou a Ivou Pavkovou. Jsou zkušené koučky a facilitátorky. Mají letité zkušenosti se spolu-vytvářením firemní kultury a zralých firemních vztahů, které podporují úspěch firmy a její vnitřní atmosféru.


Povídaly jsme si dlouho na téma životních hodnot, vyjádření svého pravého já, osobní zralosti, proměny a růstu. A zejména o odvaze, bez které člověk krok do neznáma ani velkou životní změnu neudělá.

Bez odvahy není příběh. A protože Katka a Iva odvahu mají, rozhodly se jejich nápad - hrát si s broukem v hlavě - realizovat. A protože nám jejich projekt dává smysl a inspiraci, chceme být jeho součástí.


S čím jsme v první fázi projektu pomohli?

  • Vytvoření značky - branding, nalezení jména a vyjádření esence projektu.

  • Vyjádření značky -

  • Vizuální identita, ekosystém a grafika. Distinktivní typografie, fonty, logo, barevnost i jednotlivé elementy a kreativní paralely. Díky za báječnou spolupráci Martin Svoboda.

  • Tonalita - hrajeme si vizuálně + jazykově =obsahově s nekonečnem lidského potenciálu.

Se scarabeus.me spolupracujeme dlouhodobě, i na dalších frontách a projektech, kde se vzájemně doplňujeme a prolínáme. K práci přistupujeme celistvě, protože víme, že třeba i jedna menší změna má vliv na celý firemní systém. Můžeme tak postihnout komplexně to nejširší spektrum firemních aktivit. Tedy nejen nastavení značky, její marketing a komunikaci a propojení s byznysem, ale také spolu-vytváření bezpečného a otevřeného firemního prostředí, kde lidé mohou přinášet to nejlepší ze sebe samých, rozvíjet svůj potenciál a společně naplňovat firemní vizi a cíle, které dávají smysl v širším kontextu.


Chcete se stát součástí projektu Scarabeus.me a najít bohatství v sobě?

Spojte se s námi a pojďme si říct v čem konkrétně pro vás můžeme mít přidanou hodnotu a prozkoumat, jestli s vámi naše práce a přístup souzní. Pokud vás zajímá téma facilitace jako jeden z přístupů, jak zrale a efektivně vést a podporovat sami sebe, týmy, skupiny k naplnění svých záměrů a cílů, rozjíždíme v dubnu již další běh půlročního výcviku umění a proces facilitace: od základu. Na konkrétnější informace se můžete podívat zde. A zúčastnit se můžete i některého z našich dalších programů.


Líbí se vám, co, jak a proč v CREAMY děláme?

Máte podnikatelský nápad a nevíte odkud začít? Chcete rozjet vlastní projekt nebo značku? Anebo posunout vaší značku zase o krok dál? Zaujalo vás co a jak děláme a chcete si popovídat o vašich nápadech nebo spolupráci? Pojďme se potkat třeba u šálku dobré kávy. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné, tak kdo ví, co se z té kávy vyklube :-)

51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page