top of page
  • Obrázek autoraJana Barbati Chadova

Pracujeme koncepčně a dům stavíme od základů.

Aktualizováno: 3. 12. 2022


Ani jablka nerostou na stromech bez kořenů. A nemáme kam dávat třešinky, pokud nejdřív neupečeme dort. Stejně tak je to i s budováním firmy a marketingem. Je potřeba k nim přistupovat celistvě a začít od začátku.

CREAMY. Dům stavíme od základů. Nejde začít od střechy.

Potřeby značek jsou různé, zrovna tak jako fáze, ve kterých se nacházejí. S etablovanou značkou pracujeme jinak než se značkou novou, kterou právě uvádíme na trh. Ať je to tak či onak, najdeme společně to pravé řešení. Objevíme potenciál, vymyslíme plán a posuneme se od myšlenky k úspěšné realizaci.

Kdo si chce nechávat skvělé nápady v šuplíku?

Dobrý marketing spočívá v efektivním propojení kreativna s racionálnem. Krásného designu a funkčnosti. Je o bohatosti sdělení i jednoduchosti zároveň. Dobrý marketing není jen o číslech, ale i o emocích. Je srozumitelný jak pro vás, tak pro vaši cílovku. Když dokážete oslovit ty správné lidi tím správným způsobem a zasáhnete je tím správným sdělením v pravou chvíli, jste na poloviční cestě k úspěchu.

Právě proto se při práci nebojíme používat zdravý "selský" rozum a cit. A stojíme na pevných morálních principech. Hodnoty jako charakter, otevřenost, férovost a upřímnost nejsou pro nás jen prázdnými pojmy. A jak to máte vy? Klidně si o tom můžeme popovídat.

Sebelepší strategie v kombinaci se špatným provedením jsou jako Porsche 911 s prasklými pneumatikami. Daleko nedojedete...
20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Angie

bottom of page