top of page

03

Milujeme to co děláme. A vy to budete milovat taky :-) 

Path 325.png
Barbati_Chadova_Jana_CREAMY.jpg

Jana Barbati Chadová

  • Grey LinkedIn Icon

Hlava, srdce a duše CREAMY

Chcete znát můj příběh?

Jsem ostřílený profesionál s více než dvaceti lety reálných, hmatatelných a prokazatelných zkušeností v prostředí mezinárodního byznysu a marketingového managementu. Co se průmyslových odvětví týče, doma jsem v automotive, technologiích, módě a retailu. Ale ráda objevuji a učím se nové věci, baví mě rozšiřovat si obzory. Mojí parketou jsou marketing, komunikace, PR a eventy. Mojí specialitou jsou branding a budování značky, produkt a vše s ním spojené, firemní koncepce, strategie a (nejen digitální) transformace. Mojí vášní jsou design a kreativní tvorba. A když se rozhodnu na něčem pracovat, baví mě to dotáhnout do zdárného konce. Chci pracovat s podobně naladěnými profesionály, na projektech s přesahem, které dávají vyšší smysl a mají pozitivní dopad na svět kolem nás. Tak, aby přinášely radost a zároveň dobré výsledky.

CREAMY_Adam_Steger.jpg

Adam Steger

  • Grey LinkedIn Icon

Tvorba obsahu, vedení projektů, kreativa, PR

V PR a marketingu jsem 6 let. Za tu dobu jsem pomohl nastartovat a vést komunikační kampaně jak nejmenším startupům, tak i mezinárodním firmám se stovkami zaměstnanců. Pohybuji se ve světě automobilek, robotů, IT, letadel a technologických startupů. Rád dělám projekty, které mají smysl a ze kterých mám radost. Je pro mě důležité spolupracovat s lidmi, kterým věřím a mám se od nich možnost učit. CREAMY tohle vše vystihuje.

CREAMY_Filip_Adamec.jpg

Filip Adamec

  • Grey LinkedIn Icon

Online marketing a kampaně

Mojí hlavní doménou je online marketing a to především PPC kampaně. Vždy se snažím pochopit potřeby a problémy, které vy i vaši klienti řešíte. Baví mě poznávací proces. A následné tvoření řešení na míru. Nejdříve spolu nastavíme webovou analytiku, abychom se na základě dat mohli správně rozhodovat. A vyjasníme si, co všechno chceme měřit. KPIs jsou důležitá. Aby byly marketingové kampaně úspěšné, je zapotřebí komplexní přístup. Samotné kampaně na Google, Seznamu a sociálních sítích to neutáhnou. Proto tvoříme tým, kde všechny naše schopnosti a zkušenosti propojujeme. K mé práci potřebuji kolegy, se kterými to prostě funguje i na lidské úrovni. Proto CREAMY.

Path 325.png
CREAMY_Honza_Michoin_edited.jpg

Jan Michoin

  • Grey LinkedIn Icon

Jsem grafik s duší umělce a markeťáka současně

Jsem grafický designér se specializací na tvorbu a vývoj značek. Rád jim dávám tvář, vyjadřuji jejich identitu a vizuálně vyprávím jejich příběhy. Malou ochutnávkou může být vizuální identita CREAMY, peopleTOretail a nebo Enrian. Ve své práci beru v potaz klientovo zadání a konkrétní potřeby, ale i sílu příběhu a nadčasovost symboliky. Věřím, že složité věci se dají vyjádřit poutavě a srozumitelně. Rád pracuji s klienty, kteří mají silnou vizi a zapálení pro svoji misi.

Veronika Sabova _ CREAMY_edited.jpg

Veronika Sabová

  • Grey LinkedIn Icon

Dělám produkci a podílím se na realizaci kampaní.

Přes 20 let pracuji v prostředí filmové a reklamní produkce. Jsem zkušený profesionál, co rád tvoří a dokáže realizovat a produkčně zastřešit vše od jednoduchého vizuálu po velkou reklamní kampaň.

Crea.png

...a další

Máme rozsáhlou základnu zkušených spolupracovníků

Do projektů zapojujeme vhodné a zkušené dlouholeté spolupracovníky. Takže můžete mít jistotu, že je projekt v dobrých rukou. Ať už jde o organizaci speciálního eventu, konference či týmbuildingové akce nebo o focení či SEO consulting. Naše služby jsou vždy na míru šité pro vás.

Dobré výsledky jsou naší nejlepší vizitkou.

Crea.png
CREAMY_lidé.jpg
bottom of page